Kontakta Euronics

För frågor gällande produkter, support eller för att handla av Euronics så hänvisar vi till din närmaste butik. Nedan följer kontaktinformation till huvudkontoret.

Lars Jansson, VD
Telefon: 08-518 16 710
E-post: lars.jansson@euronics.se

Niklas Nordström, Inköp/Marknadsföring
Telefon: 08-518 16 710
E-post: niklas@euronics.se

Andreas Almqvist, Inköp/Finansiering
Telefon: 08-518 16 710
E-post: andreas.almqvist@euronics.se


Marta Gajewski, Marknadsföring
Telefon: 08-518 16 710
E-post: marta.gajewski@euronics.se

Magnus Håkansson Wellén, Inköp/Försäljning vitvaror
Telefon: 08-518 16 710
E-post: magnus@euronics.se

Anders Larsson, Inköp/Försäljning vitvaror
Telefon: 08-518 16 710
E-post: anders.larsson@euronics.se

Anna Sjöstedt, Administration
Telefon: 08-518 16 710
E-post:mailto:info@euronics.se

Håkan Kärrman, System/IT
Telefon: 08-518 16 710
E-post: info@euronics.se